Розвиток малого підприємництва

Мале підприємництво — один з провідних секторів економіки, багато в чому визначає темпи економічного росту, стану зайнятості населення, структуру і якість валового національного продукту.

Особливе значення для малого бізнесу є сприяння у фінансовому забезпеченні його розвитку.

Необхідність у фінансових ресурсах — це об’єктивне явище в умовах розвитку економіки, так як зростає потреба у поповненні обігових коштів, оновленні та модернізації основних фондів, використанні новітніх технологій і матеріалів.

На даному етапі, діючі підприємці та мешканці міста Павлоград, які планують створити бізнес мають змогу отримати фінансову поворотну допомогу по трьом програмам:

Перша програма

- 50 000 грн — кошти надає Фонд східна Європа у партнерстві з Асоціацією “Соціально-економічні стратегії та партнерства” за фінансовою підтримкою ДТЕК на розвиток соціального підприємництва.

Головною вимогою на отримання коштів є розробка бізнес-плану для створення трьох робочих місць.

Соціальне підприємництво — підприємницька діяльність спрямована на інноваційну, суттєву та позитивну зміну в суспільстві.

Друга програма

-100 000 грн — кошти надає міська ГО “Агенція економічного розвитку міста Павлоград”.
Завдяки компанії ДТЕК, а також активним і не байдужим до проблем міста керівникам підприємств та приватним підприємцям, стало можливим створити в місті фонд фінансової підтримки малого та середнього бізнесу.

Фінансова допомога надається на конкурсній основі суб’єктам малого та середнього підприємництва, які залучатимуть банківські кредити отримані починаючи з 2014року.
Конкурс бізнес- проектів розпочато з вересня місяця 2014 року.

Третя програма

Підприємці мають змогу отримати також допомогу в відшкодуванні з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими для реалізації інвестиційних проектів. На даному етапі продовжується проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів, відповідно до прийнятого виконкомом Порядку часткового відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Сума допомоги визначається по проекту, який переможе в конкурсі.

19 октября 2014 г. 12:18:41 798