Проект "Громада своїми руками"

Мета проекту:

Сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів через проведення відкритого конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» для громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп активістів, спрямованих на вирішення локальних проблем територіальних громад.

Опис проекту:

У конкурсі беруть участь громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (та інші об’єднання жителів), ініціативні групи громадян. Учасники можуть подати на розгляд журі проекти за наступними напрямками:

-Соціальна сфера: робота з незахищеними верствами населення (люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти-інваліди, діти з неблагополучних сімей, проблемні сім’ї, матері-одиначки та інші).

-Житлово-комунальне господарство: підвищення ефективності роботи ЖКГ; застосування енергоефективних та енергозберігаючих технологій у цій сфері тощо.

Пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом: просвітницькі акції серед підлітків, залучення в спорт дітей, молоді та старшого покоління, організація змістовного дозвілля для дітей шкільного віку тощо.

-Освіта, культура і творчість: просування мистецтва через соціальні медіа та інноваційні технології (фотовідеоквести, он-лайн проекти, лабораторії науково-технічної та прикладної творчості, ін.); створення умов для самовираження дітей, молоді (арт-проекти, арт-клуби) та інші подібні проекти.

-Благоустрій міста, в тому числі проекти, спрямовані на формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища і міської інфраструктури: благоустрій парків, дворів, дитячих і спортивних майданчиків, інші подібні проекти.

В рамках проекту передбачено проведення навчання та консультацій для громадян, що допоможе їм отримати необхідні знання про проектну діяльність і оформити якісні проектні пропозиції для участі в конкурсі на отримання міні-гранті.

19 октября 2014 г. 10:23:46 1983