Безбар’єрність – головний акцент конкурсу грантів «Громада своїми руками»

Продовжуємо ділитися ідеями і проєктами щодо втілення принципів безбар’єрності у різних країнах і містах. Саме безбар’єрність – головний акцент конкурсу грантів «Громада своїми руками» цього року, і ДТЕК як відповідальна компанія буде підтримувати проєкти цього напрямку.

Дуже велика і чутлива тема – працевлаштування людей з інвалідністю. Але ж є чудові приклади її вирішення. Відеоролик міжнародної організації Down Syndrome International, який має назву «Я хочу працювати», знайомить з працівниками з особливостями розвитку з 62 країн. Це аптекарі і бібліотекарі, масажисти і перукарі, автомеханіки і касири, асистенти в магазинах і офісні співробітники. Вони акуратні й відповідальні, старанні та працьовиті. Якщо створити для таких людей необхідні умови, вони можуть працювати і в сфері обслуговування, і у творчих напрямках (вишивання, в'язання, миловаріння, виготовлення свічок, іграшок і т. п.), і доглядати за хворими, рослинами і тваринами.

https://www.youtube.com/watch?v=mg_NMCETiHc

Діти сонця і інші люди з особливостями розвитку, що живуть у вашому місті, хочуть спілкуватись і можуть приносити користь, якщо їм трохи допомогти: придбати необхідне обладнання і влаштувати робочі місця. І це буде суцільний win-win і справжнє добро для усіх.

Подавайте пропозиції до «Громади своїми руками» за лінком: https://gromada.dtek.com/

#ДТЕК_Енерго #ДТЕК #Громада_своїми_руками #ESG

6 мая 2021 г. 11:20:12 48

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: