Исторія успіху 2019!! Павлоградський район

У 2019 році проект «Громада своїми руками» став рушійною силою щодо впровадження нових проектів за принципом «smart city», які так активно вже втілюються в життя в європейських містах. Саме тому в цьому році було започатковано новий напрямок – «Smart City» (Розумне місто), який так активно використовували мешканці для втілення своїх міні-проектів. . За 8 років проведення конкурсу «Громада своїми руками» ми впевнились: коли мешканці  громад мають безпосереднє відношення до реалізації важливих для них проектів, то й проекти мають сталий розвиток, а його учасники не зупиняються на досягнутих результатах. 

Віримо в те, що спільними зусиллями ми зможемо створити комфортні умови проживання мешканців на територіях діяльності компанії та підвищити рівень енергозбереження і екологічної обізнаності в країні в цілому.

Переможцями, серед  20 поданих проектних заявок, стали  8 чудових проектів!!!

Тож, хочу розповісти вам про деяких з них:

У селі Межиричі цього річ було реалізовано 3 прекрасні проекти, які були спрямовані на покращення умов навчання дітей.

·         Проект «Будем добре готувати, щоб росли наші малята». Мета : створення комфортних умов для організації харчування в закладі дошкільної освіти, шляхом проведення ремонтних робіт та забезпечення харчоблоку сучасним технологічним та енергоощадним обладнанням. На проект  з фонду конкурсу ініціативні працівники дитячого садочку отримали майже 80 тис.грн., а власний внесок разом з партнерами 107 тис.грн.

·         Проект «Зберігши тепло – збережеш здоров'я». Мета: заміна вікон та дверей на металопластикові та встановлення вхідних металевих дверей на харчоблоці дитячого садочка. На проект  з фонду конкурсу було виділено 64 418,00 грн.,   ініціативна група виконала роботи майже на 18 тис.грн.

·         Проект «Створення умов для здорового харчування та соціокультурної адаптації школярів в Межирицькому ліцеї ім.І.С,Обдули с.Межиричі». Мета: провести ремонт та забезпечити приміщення їдальні – актового залу універсальними меблями. Сума з фонду конкурсу склала 60 тис.грн. Власний внесок  під час реалізації проекту склала 69 тис грн..

·         Творча майстерня с.Богданівка

Мета проекту – придбання сучасного обладнання для класу трудового навчання для хлопців та дівчат.

IMG_5851.jpgIMG_5800.jpg

 Із фонду конкурсу на суму – 80 000,00 грн. Руками ініціативної групи та за допомогою партнерів, були виконаня роботи на 100 000,00 грн.  Отже, сучасний кабінет трудового навчання для хлопців та дівчат, сприяє залученню учнів до суспільно корисної   праці, підвищує ефективність навчання та виховує естетичний смак.

·         Проект «Крапля крові – рятує життя!» - серологічний відділ лабораторії

Головна мета – забезпечити якісне медичне обслуговування жителів району та міста –  оновити лабораторію, оздобити її сучасним обладнанням для отримання достовірних  лабораторних досліджень.

За 80,00 тис. грн. ДТЕК  з фонду конкурсу закупили центрифугу, термостат, водяну баню, холодильник, комп’ютер, лабораторні меблі, стільці, енергозберігаючі освітлювачі та інш.71738019_1372790882878607_7008189349103665152_n.jpg71738019_1372790882878607_7008189349103665152_n.jpg

Гусарова Галина, керівник проекту:

«Завдяки  новому обладнанню виконання лабораторних досліджень перейшло на більш якісний  діагностичний рівень. Використання  сучасного обладнання дає змогу лікарю якнайшвидше встановити діагноз  та почати лікування пацієнта, що неодмінно приводить  до швидшого одужування хворих. Сучасна медична допомога неодмінно  призведе до  ранньої діагностики захворювань та  скорішого одужання пацієнтів».

·         «Крок до успіху» – спортивно-ігровий майданчик в дитячому садочку «Теремок» в с. Богданівка

Мета проекту – комфортний відпочинок та розваги малечі на свіжому повітрі.

 На суму 76 тис грн. з фонду конкурсу закупили обладнання для ігрового майданчику. А ініціативна група разом з партнерами на суму майже 34 тис. грн. зробили майданчик дитячею мрією у реальному житті..

·         «Блакитна лагуна» – зона відпочинку в с. Троїцьке

Створили сучасну багатофункціональну зону відпочинку на березі р. Терса для різних вікових категорій - впорядкували прибережну зону, очистили річку, відновили рибацький пірс.

За 80,00 тис. грн. з фонду конкурсу закупили:  2 альтанки; 3 грибка-пісочниці; навіс; гойдалки; туалет; урни для сміття; кабінку для перевдягання.

Загальний вклад ініціаторів та партнерів проекту (сільської ради та фермеських господарств) склав 82,7 тис.грн.

Сподіваємося на нові креативні проекти у 2020 році!!!

24 февраля 2020 г. 15:46:19 289

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: