Челлендж-суботник на Мавринськом Майдані

20 вересня на території Межирицької ОТГ агенція провела черговий челлендж - суботник вже на історичній пам'ятці Мавринському Майдані. Головною метою якого була загострення уваги суспільства на існуючих екологічних проблемах, а також, викликати інтерес і спонукати їх до активної участі в подоланні цих негативних факторів.

Загалом на заклик відгукнулися 36 осіб і це не тільки мешканці села Межиріч, а ще й активісти сусідніх сіл та міста Павлограда. Майдан та прилягаюча територія була прибрана від сміття, зрізані сухі та погорілі гілки дерев, вивезено сміття, встановлений інформаційний стенд. Після прибирання усі учасники мали змогу поїсти та почути версії походження майдану.

Особливу вдячність хочемо виразити голові громади Межирицький ОТГ в особі Луценко Олександра Григоровича за підтримку ініціативи та наданні транспорту для вивезення сміття, та  за допомогу в організаційних питаннях.

Захід відбувся  в рамках проекту "Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза2", який впроваджується Фондом розвитку громадських організацій "Західноукраїнський ресурсний центр" спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

images.pngБез названия (1).png    Без названия.png


27 сентября 2019 г. 7:10:33 305

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: