Історична пам'ятка Мавринский майдан

Мавринский майдан - одна з найзагадковіших, а тому і привабливих пам'яток України. Походження  майдану невідомо, а тому воно обросло теоріями і гіпотезами, а сотні туристів щороку приїжджають сюди, щоб побачити це містичне місце своїми очима.   Майдан являє собою поле з невеликими підвищеннями. Однак, все змінюється, якщо поглянути на нього з висоти пташиного польоту. Піднесення формуються в дивний малюнок, що нагадує комаха. Більш того, з полем пов'язано кілька таємничих особливостей, які ставлять в безвихідь. Тут не затримується вода, навіть під час проливних дощів, а ще не приживаються дерева. Існує безліч теорій, що намагаються пояснити появу майдану з логічної точки зору: наприклад, його могли створити козаки в оборонних цілях. Інші теорії схиляються до неземному походженню насипів: вони могли бути створені інопланетянами або ж мати сакральне значення для древніх людей. Вчені так і не дійшли згоди ні за однією з теорій. 

Мавринский майдан - це поле і насипу на ньому. Особливість цього місця - в таємничості, яка панує навколо. Кожен прагнути визначити для самого себе, хто ж створив це місце. Помилуйтеся на пагорби і спробуйте зрозуміти шляхи їх появи. До того ж, місце досить мальовниче. До слова, на Мавринський майдані відмінна чутність, що є ще однією його дивовижною особливістю. Як дістатися? Мавринский майдан знаходиться в Дніпропетровському районі на східній околиці села Межиріч, тому необхідно добиратися саме до нього, а звідти рухатися за вказівниками або питати дорогу у місцевих жителів. Підсумок... Мавринский майдан - дивовижне місце з особливою атмосферою, здатної покритися мурашками. Відвідайте його, щоб випробувати ці відчуття на собі. Можливо, ви той самий чоловік, який зможе розгадати загадку цього місця ..

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і невідображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки

images.png   Без названия (1).png   Без названия.png    Без названия.png

3 сентября 2019 г. 9:48:32 372

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: