Партнерська зустріч Агенцій економічного розвитку та інвестиційних установ Дніпропетровської області

20 грудня 2018 року відбулась партнерська зустріч Агенцій економічного розвитку та інвестиційних установ Дніпропетровської області. Ініціатором зустрічі виступило Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA), зібравши всіх учасників Комунікаційної партнерської платформи.

Під час дискусії присутні поділились досвідом участі в міжнародних виставках, заходах на національному та регіональному рівнях. Окремо були розглянуті сфери зацікавленості компаній-інвесторів, специфіка роботи з інвесторами в залежності від країни походження, формат подачі інвестиційно привабливих об’єктів потенційному інвестору та проблемні питання створення та розвитку індустріальних парків.«Дніпропетровська область є лідером за багатьма показниками у сфері залучення інвестицій серед інших регіонів Східної України. Ви максимально відстежуєте тренди у представленні області, випускаючи якісні інвестиційні інструменти. Також необхідно приділити увагу висвітленню «історій успіху» діяльності українських та іноземних підприємств на території Дніпропетровщини, адже саме позиціонування регіону через успішні історії додає позитивної ваги території, при її подальшому представленні потенційним інвесторам» – повідомив Олексій Іванченко, регіональний представник UkraineInvest у Східній Україні.

Учасники зустрічі висловили задоволення станом налагодженої співпраці та підкреслили значний потенціал у її поглиблені задля просування позитивного іміджу Дніпропетровщини як надійного партнера.


26 декабря 2018 г. 14:13:22 239

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: