Підвищення рівня енергоефективності та енергозбереження в багатоквартирних будинках

21 вересня 2018 року відбулося урочисте відкриття чотирьох проектів-переможців конкурсу.
Ініціативна група мешканців ОСББ «Дніпровська, 563» під керівництвом Громакової Тетяни Євгеніївни втілили в життя свій проект «Мій теплий дім по вул. Дніпровській, 563» — який спрямований на зменшення споживання теплової та електричної енергії й раціональне використання їх, шляхом встановлення 16 міжповерхових теплозберігаючих вікон, 4 вхідних дверей, а також здійснили модернізацію під’їзного освітлення (27 плафонів з енергоощадними лампами).
Ще один реалізований проект «Будинок добра та турботи» ( керівник Алексєєв Олександр Юрійович) — із застосування енергозберігаючих технологій в будинку 4 по вул. 35 Дивізії, шляхом заміни віконних блоків, утепленням вхідних дверей, благоустрою прибудинкової території (проведені роботи по заміні асфальтного покриття на бруківку, встановлені урни та лавки, посаджені кущі і квіти, відновлені зливові стоки).

DSCN9537


Також, ініціативна група громадян під керівництвом Шальської Євгенії Василівни з ОСББ «Орбіта -5» втілили у життя свій проект під назвою «Встановлення енергозберігаючих дверей з домофоном у під’їздах багатоквартирних будинків ОСББ «Орбіта-5» — встановили 12 теплозберігаючих вхідних дверей з домофоном в будинках по вул. Шевченко 132,134,136 та по вул. Горького 151,153. Для створення сучасної комфортної будинкової та прибудинкової територій було проведено 10 суботників.
Свій проект під назвою «Тепло та затишно» втілила у життя ініціативна група мешканців ОСББ «Заводська, 23» (керівник Євграфова Валентина Іванівна). Мета проекту – замінити старі під’їзні двері на теплозберігаючі та дерев’яні вікна на нові металопластикові для збереження енергоресурсів.
Мешканці об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відчувши вагому економію енергоресурсів із запровадженням енергоощадних технологій, не збираються зупинятися на досягнутому, а прагнуть й надалі разом з міською владою підвищувати рівень енергоефективності житлових будинків у нашому місті.
Переможців конкурсу привітали заступник міського голови Радіонов О.М., регіональний представник ДТЕК по соціальному розвитку Коновалова О.О., менеджер ГО «Агенція економічного розвитку м. Павлоград» Булгакова Н.В.


22 октября 2018 г. 13:14:59 78

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: