«Партисипативна демократія та обґрунтоване прийняття рішень на місцевому рівні в Україні»

 Місто Павлоград є учасником  проекту «Партисипативна демократія та обґрунтоване прийняття рішень на місцевому рівні в Україні», який впроваджується двома асоціаціями органів місцевого самоврядування - Норвезькою Асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України у співпраці з Норвезькім інститутом місцевих і регіональних досліджень. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.
Метою проекту є зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг соціального сектору – освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення та створення умов для соціальної рівності та впровадження європейських стандартів. 
В цьому році прийняли участь 13 пілотних міст проекту в сфері соціального захисту населення, одним з них є Павлоград, який долучився зі своєю ініціативою «Павлоград – один для всіх!». 
Заявником даної ініціативи є Павлоградська міська громадська організація «Агенція економічного розвитку міста Павлоград», партнерами в підтримці та реалізації проекту виступають ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Західного Донбасу», Благодійний фонд «Турбота», Ресурсний центр МПГО «ОСББ – майбутнє Павлограда». 
Мета проекту «Павлоград – один для всіх!» - створення дозвільно - інформаційного простору, шляхом проведення навчально - просвітницької діяльності, що дасть можливість пожвавити діалог між людьми, не дасть вимушеним переселенцям, учасникам АТО та іншим постраждалим від конфліктів , залишитися один на один з особистими складними обставинами. Надасть більші можливісті для вирішення нагальних потреб, реалізації інноваційних ідей та сприятиме успішній адаптації і інтеграції в громаду Павлограда.
Цільова група, на яку буде спрямовано проект це внутрішньо-переміщені особи, місцеві жителі, демобілізовані учасники антитерористичної операції та члени їх сімей.
Діалог між громадою міста і переселенцями буде здійснюватися за допомогою проведення різноманітних заходів: свят, навчально - просвітницьких тренінгів і семінарів, консультативних служб, майстер-класів, творчих виставок, спортивних і туристичних заходів.
Громадські організації, які беруть участь в реалізації проекту, нададуть можливість переселенцям отримати нові знання і можливості, відповіді на хвилюючі їх питання під час тренінгів, зустрічей, практикумів і релакс - заходів.
На сьогоднішній день створення підґрунтя для рівності в громаді є дуже актуальним для нашого міста.
З графіком проведення заходів по даній ініціативі, можна ознайомитись на офіційному сайті міста.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до участі в реалізації даного проекту.

20 апреля 2018 г. 14:44:09 248

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: