Близько 30 млн євро на реформи Україні від Ради Європи

Комітет міністрів Ради Європи прийняв рішення про затвердження Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Цей план є «стратегічним документом про співпрацю терміном на чотири роки», повідомляє Постійне представництво України при Раді Європи. 

План передбачає проведення реформ, спрямованих на реалізацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Keshilli-i-Evropes3.jpg

Мета допомоги - привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність з європейськими стандартами і сприяти досягненню цілей Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Бюджет Плану становить 29,5 млн євро. Кошти на його реалізацію надійдуть від Євросоюзу, а також Швейцарії, Норвегії, Данії, Швеції, Нідерландів, Ірландії, Чехії, Литви, Угорщини та Ліхтенштейну.

Screenshot_7.png

У відповідності з наміченим планом, в Україні продовжать надавати допомогу в реформуванні системи судоустрою, правоохоронних органів, виконання рішень судів, а також в сфері децентралізації та боротьби з корупцією. Особливу увагу буде приділено захисту прав переселенців і питань безпеки журналістів.

Ключовими партнерами з української сторони названі центральні та місцеві органи державної влади та неурядові організації.

Screenshot_4.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_6.png

 Затверджений план є стратегічним документом про співпрацю України та Ради Європи строком на чотири роки. Він є вже четвертим з 2005 року документом такого роду, затвердженим в рамках програми співпраці.

25 февраля 2018 г. 21:46:26 258

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: