У Павлограді відкриття проекту - «Вогонь пам'яті», одного з переможців конкурсу міні-грантів 2017 ДТЕК «Громада своїми руками»

Близко загальноосвітньої школи № 12 м Павлоград, закладена «Алея пам'яті» в знак поваги пам'яті людей, які віддали своє життя заради справедливості і мирного майбутнього України, а також на честь загиблого під час проведення бойових дій в зоні АТО, випускника школи Володимира Вороніна.


Гроші на проект «Вогонь пам'яті» виділені з фонду конкурсу «Громада своїми руками» - за підтримки компанії ДТЕК, участю мера Павлограда, депутатів міської ради, батьківського комітету, колективу і учнів школи. Ідея створення проекту належить керівнику ініціативної групи «Батьківська ініціатива» школи №12, Безверхового Людмилі.

На урочистій події відкриття проекту, були присутні мер Павлограда Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, заступник міського голови Олександр Радіонов, менеджер з адміністративної діяльності ДТЕК «Павлоградвугілля» Олександр Чернецький, регіональний представник ДТЕК із соціального розвитку Олена Коновалова, представник «Агенції економічного розвитку г. Павлоград» Наталія Булгакова.

IMG_4350
IMG_4378

Гості привітали присутніх з успішною реалізацією проекту «Вогонь пам'яті», зазначивши при цьому, що чим більше дорожить людина пам'яттю своїх батьків, дідів і прадідів, які віддали своє життя за світле майбутнє нашої країни, тим глибше відчуває відповідальність за своє майбутнє. Саме в цій подяки і пам'яті - корінь нашого нинішнього існування, витоки нашої совісті, гідності, честі, ідеалів.

За активну громадську позицію і допомогу в реалізації проекту, члени ініціативної групи отримали подяки міського голови.

"Алея пам'яті» - це перший крок до вшанування і увічнення пам'яті загиблого в зоні АТО випускника школи №12, Вороніна Володимира.

Наступний крок - встановлення пам'ятного знака на честь людей, які білими журавлями полетіли у вічність, віддавши своє життя заради справедливості і мирного майбутнього .

З почуттям вдячності і поваги схиляють низько голови жителі мікрорайону і учні школи, згадуючи загиблих в різні роки за свободу нашої держави. Всіх, хто виконував обов'язок солдата рятівника, громадянина. Важливість і значимість цього проекту пріобрелі актуальність в даний час у зв'язку з подіями, що відбуваються в Україні.

Надалі, на «Алеї слави» планується посадити дерева і чагарник навколо пам'ятного знака. На базі школи №12 проводитимуться урочисті лінійки, уроки мужності, бесіди, тематичні уроки.

Screenshot_31.png

В честь події відкриття проекту «Вогонь пам'яті», павлоградці запалили свічки і вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих в різні роки за незалежність України жителів даного мікрорайону. Виконана основне завдання міні-проекту в цьому конкурсі - виховання у молоді почуття патріотизму та любові до своєї України.

Адмініструє даний проект в конкурсі «Громада своїми руками» Агенція економічного розвитку м Павлоград.


11 декабря 2017 г. 13:25:22 730

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: