Проект "Відкрите місто". Зробимо місто кращим!


Портал «Відкрите місто» створений для взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади та отримання необхідної інформації.

Для цього на сайті http://www.opencity.in.ua існують три розділи, користуватись якими, в повній мірі, можуть тільки зареєстровані користувачі:

«Проблеми і рішення» - дає можливість створювати повідомлення про проблему, яке буде направлено у відповідну організацію для вирішення;

«Офіційна інформація» - дає можливість дізнаватись про проведення офіційних заходів, перекриття руху транспорту, відключення води, світла, та інше у Вашому місті.

«Корисні об’єкти» - карта міста, на яку користувачі порталу можуть наносити різного роду корисні об’єкти, як то: лікарні, школи, парковки, туристичні об’єкти, зони безкоштовного Wi-Fi, пункти прийому батарейок, інше.

Картинки по запросу проект Відкрите місто

Цей веб-ресурс створений в рамках проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», що є ініціативою Фонду Східна Європа і виконується в партнерстві з Асоціацією відкритих міст за фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта. Енергетична компанія ДТЕК, а також Проект Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) надали фінансову підтримку для поширення проекту «Відкрите місто» на територію своєї діяльності.

images.jpg

6 декабря 2017 г. 7:06:41 251

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: