«Журавель, який приносить воду» - стане візиткою нашого села!»

Ось і прийшла осінь - час підбивати підсумки. 

Проект «Журавель приносить воду» с. Межиріч - один з переможців в щорічному проекті компанії ДТЕК-«Громада своїми руками» у Павлоградському районі, закінчено.

На відкриття унікального «Журавля»-колодязя, приїхали гості - представники конкурсної комісії компанії ДТЕК, Артур Мартовицький, голова сільської раді. Адмініструє конкурсні проекти Агенція Єкономічного розвитку м. Павлоград.

жур2.jpg

Кожна ідея учасників «Громада своїми руками» в Павлоградському районі по-своєму оригінальна. Проект «Журавель приносить воду» націлений на доброустрій села Межиріч. Зробить його більш затишним і красивим, подарує землякам можливість жити краще в своєму рідному селі, зберегти історичні місця у первозданному вигляді.

«Жителі села Межиріч відреставрували найстаріший колодязь з «Журавлем», розташований на вул. Широкій. Його викопали ще в 1928 р. Наступного року йому виповниться 90 років!

жур1.jpg

Раніше люди черпали звідти цілющу джерельну воду. Вона дуже смачна. А які борщі з неї смачні варили! Колодязь почистили, механізм підйому зробили зручним, приємним погляду, облаштували територію навколо, встановили лавочку. Зробили все з душею!

«Журавель, який приносить воду» - стане візиткою нашого села », - поділився планами керівник ініціативної групи Віктор Петрушенко.

31 августа 2017 г. 22:59:11 978

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: