Проект HUB TOBIG «ТЕПЛИЦА ОБЩЕСТВЕННЫХ И БИЗНЕС ИНИЦИАТИВ ГОРОДА»

Знайомтесь з одним з переможців конкурсу міні-грантів 2017 року у проекту ДТЕК та Павлоградської міської ради «Громада своїми руками». Проект  HUB TOBIG «ТЕПЛИЦА ОБЩЕСТВЕННЫХ И БИЗНЕС ИНИЦИАТИВ ГОРОДА»

тепли.png

Проект «Теплиця громадських і бізнес ініціатив міста» - це місто , де кожний зможе зустрітись з друзями – однодумцями , щоб разом втілити в реальність свої ідеї , маленькі ініціативи, які переростатимуть в грандіозні проекти.

Це платформа , яка прийматиме зустрічі з успішними людьми, та тих , хто хоче долучитись до справи та зробити своє місто кращим в Україні.націлений на активних людей міста: - ініціативні групи - громадські об’єднання - школярі, студенти; - гості міста; - міські молодіжні організації; - активісти - активні пенсіонери, хто хоче долучитись до справи та зробити своє місто кращим в Україні.

Мета - створити центр громадських ініціатив та креативного простору для підтримки інновацій в соціальних сферах та бізнес-проектах. Теплиця гарантує народження та супровід ідей від початку та до її практичної реалізації.

ms_creative2.jpg

Теплиця громадські і бізнес ініціативи міста - платформа для презентацій нових можливостей, налагодження ділових контактів, акселерацій , проектів, проведення зустрічей , навчальних програм, конференцій , форумів для ініціативної громади, малого бізнесу та приватних підприємців.

brainstorm.jpg

З кожним роком проект от компанії ДТЕК та Павлоградської міської ради «Громада своїми руками», дає можливість об’єднати зусилля все більшої кількості людей для реалізації найцікавіших ідей.

У цьому році мешканці 7 областей України взяли участь в щорічному соціальному проекті компанії ДТЕК - «Громада своїми руками». В рамках проекту відбувається два конкурси: Конкурс заявок на отримання міні-грантів (до 50 тис. грн) і Конкурс ідей на отримання великого гранту для пілотних територій (до 200 тис. грн). Обидва конкурси спрямовані на реалізацію великих і маленьких ідей, які покликані поліпшити населені пункти, в яких живуть учасники конкурсу.

Вітаємо переможців конкурсу.

28 августа 2017 г. 3:06:25 39

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: