Проект HUB TOBIG «ТЕПЛИЦА ОБЩЕСТВЕННЫХ И БИЗНЕС ИНИЦИАТИВ ГОРОДА»

Знайомтесь з одним з переможців конкурсу міні-грантів 2017 року у проекту ДТЕК та Павлоградської міської ради «Громада своїми руками». Проект  HUB TOBIG «ТЕПЛИЦА ОБЩЕСТВЕННЫХ И БИЗНЕС ИНИЦИАТИВ ГОРОДА»

тепли.png

Проект «Теплиця громадських і бізнес ініціатив міста» - це місто , де кожний зможе зустрітись з друзями – однодумцями , щоб разом втілити в реальність свої ідеї , маленькі ініціативи, які переростатимуть в грандіозні проекти.

Це платформа , яка прийматиме зустрічі з успішними людьми, та тих , хто хоче долучитись до справи та зробити своє місто кращим в Україні.націлений на активних людей міста: - ініціативні групи - громадські об’єднання - школярі, студенти; - гості міста; - міські молодіжні організації; - активісти - активні пенсіонери, хто хоче долучитись до справи та зробити своє місто кращим в Україні.

Мета - створити центр громадських ініціатив та креативного простору для підтримки інновацій в соціальних сферах та бізнес-проектах. Теплиця гарантує народження та супровід ідей від початку та до її практичної реалізації.

ms_creative2.jpg

Теплиця громадські і бізнес ініціативи міста - платформа для презентацій нових можливостей, налагодження ділових контактів, акселерацій , проектів, проведення зустрічей , навчальних програм, конференцій , форумів для ініціативної громади, малого бізнесу та приватних підприємців.

brainstorm.jpg

З кожним роком проект от компанії ДТЕК та Павлоградської міської ради «Громада своїми руками», дає можливість об’єднати зусилля все більшої кількості людей для реалізації найцікавіших ідей. Адмініструє конкурсні проекти Агенція єкономічного розвитку м. Павлоград.

У цьому році мешканці 7 областей України взяли участь в щорічному соціальному проекті компанії ДТЕК - «Громада своїми руками». В рамках проекту відбувається два конкурси: Конкурс заявок на отримання міні-грантів (до 50 тис. грн) і Конкурс ідей на отримання великого гранту для пілотних територій (до 200 тис. грн). Обидва конкурси спрямовані на реалізацію великих і маленьких ідей, які покликані поліпшити населені пункти, в яких живуть учасники конкурсу.

Вітаємо переможців конкурсу.

28 августа 2017 г. 3:06:25 230

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: