Переможці конкурсу міні-грантів 2017 «Громада своїми руками». Проект «SPORT TIME»

Ознайомтесь з переможцями конкурсу міні-грантів 2017 року у проекту ДТЕК та Павлоградської міської ради «Громада своїми руками». Проект «SPORT TIME».

Наш двір великий та затишний, який знаходиться в центрі міста.

Та великою проблемою є те, що серед дев’яти наших будинків ( Степового Фронту 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46,48, вул. Полтавська 45,69,71) один дитячий майданчик і той в аварійному та зношеному стані, а спортивних - взагалі немає.

Screenshot_3.png

Ініціативна група небайдужих батьків “СТИМУЛ” вирішила прийняти участь у конкурсі міні-грантів 2017 року у проекту ДТЕК та Павлоградської міської ради «Громада своїми руками», дати дітям і дорослим змогу займатися безкоштовно спортом, фізично розвиватися, відпочивати на свіжому повітрі.

В час нанотехнологій, зменшити їх перебування біля комьютерів та гаджетів. Мета проекту: шляхом встановлення сучасного спортивно - ігрового майданчика, створити комфортні умови для заняття спортом, фізичного розвитку та відпочинку мешканців вище вказаних будинків .

Завдання проекту: Залучити, об’єднати жителів та привчити дружньо створювати комфортне життя своїми руками, пропагувати здоровий спосіб життя серед дітей та молоді.

Очікувані результати:

В результаті, спортивно-ігровой майданчик, буде поділений на зони. 1- Зона футбол та волейбол: встановлено футбольні ворота, сітка для волейболу, щити для баскетболу; 2- Зона для дорослих:  майданчик для вуличних тренажерів, тенісний стіл, лавочки для мам, татусів, бабусь та дідусів; 3 - Зона для самих маленьких: де буде гойдалка карусель.

igrosport.com_.ua_.jpg

Блага від даного проекту «SPORT TIME» будуть від малого до старого, тобто для всіх. Люди не тільки зможуть комфортно відпочивати поблизу своїх будинків, що так важливо для людей прихильного віку, а ще й безкоштовно займатися спортом, мати змогу знаходити нових друзів та просто знайомств, щоб зробити людей дружними один до одного в складний наш час. Адмініструє конкурсні проекти Агенція Єкономічного розвитку м. Павлоград.

Запрошуємо всіх бажаючих до нас на спортивно - ігровий майданчик.


18 августа 2017 г. 22:20:38 272

Коментарi

Ваше имя:
Коментарий: